Cenovkové a regálové lišty na mieru, vyroba

Cenovkové a regálové lišty na mieru, vyroba

Spoločnosť Plastiks je výrobcom plastových výrobkov s bohatými skúsenosťami. Napriek tomu neustále študujeme potreby našich zákazníkov a venujeme pozornosť tomu, že naši zákazníci veľmi často potrebujú individuálne výrobky, ktoré by im umožnili vyniknúť medzi svojimi konkurentmi. Jedným zo spôsobov môže byť výhodnejšie umiestnenie a zobrazenie ceny tovaru a stručný popis pomocou cenoviek na police.
A tu majú naši zákazníci problémy, pretože klasický spôsob výroby cenoviek je v množstvách, ktoré sa merajú v tisícoch !!!
Sme pripravení ponúknuť individuálnu výrobu (Cenovkové a regálové lišty ) už od 10 kusov !!!! Dĺžka cenoviek môže navyše dosiahnuť 1350 mm !!!

Cenovkové a regálové lišty na mieru

Cenovkové a regálové lišty na mieru – Plastiks®

Regálové lišty na mieru

Pri výrobe regálové lišty používame špeciálne plasty s hrúbkou 0,5 až 0,8 mm a na cenovkách neuvidíte žiadne zakrivenie – sú dokonale rovnomerné. Obchodníci často menia umiestnenie výrobkov v regáloch v závislosti od dopytu po určitom druhu výrobkov a propagačných ponúk, preto je dôležité vytvoriť vhodné podmienky na rýchlu zmenu cenoviek.
Cenovkové a regálové lišty na police vám umožňujú ľahko a bez dodatočných nákladov ich vymeniť, niekedy sa to robí niekoľkokrát denne.
Aby ste si mohli objednať u nás, stačí nám poslať náčrt s uvedením všetkých veľkostí, tiež môžete stručne opísať, ako sa bude tento produkt používať.