Čo sú Stojany na riad?

stojany na riad

Výroba stojanov na riad z plexiskla

Kto nakupuje najviac riadu? – samozrejme je to nežné pohlavie. Ženy majú vždy rady zaujímavé a pekné veci, a preto pri návšteve konkrétneho obchodu je oveľa jednoduchšie predať produkt, ktorý dokáže upútať pozornosť. Dobrú a príjemnú atmosféru v predajni vytvoríte pomocou stojany na riad. Dôležitosť takýchto zdanlivo jednoduchých doplnkov v skutočnosti netreba vôbec podceňovať. Ak by majitelia predajní stojany na riad nepoužívali, výklady a pulty by sa stali chaotickými a zákazník by nemal chuť si sortiment ani obzerať, nehovoriac o jeho kúpe.
Vďaka stojanom na riad vyzerá každý jednotlivý tanier, pohár alebo iný výrobok z tejto oblasti ako samostatný tovar, a preto sa dajú dobre preskúmať a naštudovať všetky parametre, ktoré nás zaujímajú. Na stojane na riad má potenciálny kupec možnosť vidieť celý tanier a tým sa len zvyšuje šanca, že ho získa.
Stojany na riad si môžete zakúpiť v našej spoločnosti a čo je najdôležitejšie, vďaka širokému sortimentu si každý zákazník bude môcť zakúpiť doplnok, ktorý sa mu naozaj páči. Moderný a krásny dizajn každého jednotlivého stánku určite poteší ako zamestnancov predajne, tak aj tých, ktorí sa rozhodnú pre nákup produktov.
Majitelia predajní môžu vďaka takýmto stojanom na riad pohodlnejšie prezentovať tovar na vlastných pultoch a vitrínach. Potenciálny kupec si bude môcť prezrieť každú jednotlivú časť taniera oveľa pohodlnejšie a starostlivejšie. Stojany na riad sú schopné pozitívne ovplyvniť nielen celkové predvádzanie tovaru, ale zároveň neodpútavajú pozornosť človeka od samotného produktu. Výrobný proces plexi stojanov na riad je pomerne náročný, ale kvalita produktu je kontrolovaná v každej jednotlivej fáze, takže na koniec kupujúci vždy dostane produkt, ktorý má veľké množstvo výhod. Hlavné sú:
• odolnosť vďaka tomu, aké podpery je možné použiť na umiestnenie ťažkého a masívneho tovaru.
• odolnosť proti opotrebovaniu – stojany na riad možno používať pri akejkoľvek teplote, utierať alebo umývať vodou.
• praktickosť – majú malú hmotnosť, čo vám umožňuje rýchlo ich premiestniť na správne miesto.
. môžete si plexi stojan na riad objednať podľa vašich individuálnych rozmerov.
Kúpou stojany na riad do výkladu či obchodu v našej spoločnosti má každý klient istotu, že budú slúžiť dlho a každý tanier má svoje miesto. Hlavná vec, ktorú si treba zapamätať je, že dobrá demonštrácia tovaru na obchodnej platforme je v skutočnosti polovicou úspechu v dlhom procese predaja produktov.
Stojany na riad je veľmi výhodné použiť na prezentáciu jedál. Špeciálne upevňovacie prvky udržia pohár alebo tanier v rovnakej polohe. Zároveň je ľahké vybrať riad zo stojana a ukázať kupujúcemu bližšie.

Čo sú Stojany na riad?

Veľmi často sa takéto stojany na riad vyrábajú pre jednu položku. Napríklad jeden pohár. Vyrábame aj stojany na riad, ktoré slúžia na súpravy. Napríklad držiak na taniere. Na takýto stojan môžete umiestniť niekoľko tanierov za sebou, prípadne rebrík.
Môžete si vybrať z týchto možností stojanov na riad:
• jednovrstvové alebo diapozitívy.
• na umiestnenie riadu vertikálne alebo horizontálne.
• komplexné návrhy pre niekoľko druhov riadu.
Stojany na riad sú vyrobené na príbory – lyžice, vidličky a nože. Na poháre, šálky, podšálky a iný kuchynský sortiment, ktorý slúži na stolovanie. Neexistujú žiadne obmedzenia.
Plexi stojany na riad si môžete kúpiť za ceny od výrobcu, bez sprostredkovateľov. Vlastná osvedčená výroba nám umožňuje ponúknuť prijateľnú cenu našich produktov, pričom vždy ručíme za ich vysokú kvalitu. Vašu objednávku doručíme do akéhokoľvek mesta, nielen na Slovensku, ale v rámci celej EÚ.
V našom online katalógu si môžete objednať ďalšie produkty pre Váš podnik. Začnite objednávať hneď teraz. Uveďte počet produktov, ktoré potrebujete a pošlite nám svoju požiadavku.