Reklamný stojan

Reklamny stojan

 

  1. Reklamný stojan – jednoduché použitie
  2. Typy reklamných stojanov
  3. Technologické schopnosti
  4. Reklamné stojany z plexiskla
  5. Doba výroby reklamných stojanov z plexiskla
  6. Reklamny Stojan z plexiskla – cena

Reklamný stojan – jednoduché použitie

Reklamný stojan je pohodlný a ľahko ovládateľný. Plexisklo, z ktorého sú vyrobené, je šetrné k životnému prostrediu a plne vyhovuje požiadavkám sanitárnych a hygienických noriem.

Takéto reklamné stojany sú odolné, ale pri páde sa môžu poškodiť. Plexikslo je možné utrieť a v prípade potreby umyť neabrazívnymi čistiacimi prostriedkami.

Reklamný stojan z plexiskla využijete niekoľko rokov a jednoducho prejdete z jedného typu reklamného tovaru na druhý.

Typy reklamných stojanov

Reklamny stojan

Reklamny stojan

V reklamnom priemysle je zvykom rozdeliť reklamné stojany na niekoľko hlavných druhov: stolové, nástenné, podlahové, vertikálne, horizontálne, vaničky s priehradkami.

  • Šikmé reklamné stojany jednostranné na umiestnenie potlačených produktov sú veľmi jednoduché. Brožúry, letáky, cenovky a iné tlačoviny sú v nich umiestnené kompaktne a okamžite upútajú pozornosť návštevníkov.
  • Vertikálne usporiadané nápisy na odnímateľnom podstavci, v ktorom je možné umiestniť propagačné materiály na oboch stranách.
  • Stolný reklamný stojan zložený z niekoľkých sekcií poskytuje kompaktné umiestnenie reklamy.
  • Reklamné stojany z plexiskla sa vyznačujú maximálnymi rozmermi a umiestňujú sa na podlahu.

Veľkosti reklamných stojanov sa líšia. Najobľúbenejšie formáty sú A8 – A3.

Technologické schopnosti

Vďaka použitiu moderných technológií je možné vyrábať reklamné stojany štandardných tvarov, napríklad v tvare obdĺžnika alebo štvorca, ako aj neobvyklých konfigurácií – kruh, ovál, trojuholník, lichobežník a rôzne tvary.

Metóda rezania laserom umožňuje rezať reklamné stojany rôznych tvarov. Príklady sú uvedené na našej webovej stránke.

Každý zákazník si môže vybrať vhodné farebné riešenie. Keďže je plexisklo dostupné v širokej škále odtieňov, je možné vyrobiť nielen reklamný stojan z plexiskla, ale aj farebné produkty. Tým sa rozširujú konštrukčné možnosti použitia takýchto produktov.

Reklamné stojany z plexiskla

Reklamny stojan

Reklamny stojan

Vyhľadávané sú aj Reklamny Stojan z plexiskla. Takéto výrobky sú obzvlášť žiadané v obchodoch, kde sa predávajú nepotravinárske výrobky. Priehľadné stojany sú vhodné na umiestnenie elektroniky, ako sú mobilné telefóny, kozmetika, obuv, hračky, okuliare, príbory. To pomáha prezentovať tovar v najpriaznivejšej perspektíve a zároveň umiestniť cenovky.

Kupujúci má možnosť vidieť produkt čo najlepšie, čo slúži ako dodatočná motivácia k jeho kúpe. Produkty umiestnené na stojanoch vyzerajú atraktívnejšie ako len tak rozložené na pulte alebo vo vitríne. Použitie priehľadných regálov umožňuje ušetriť miesto na regáloch a ukázať výrobky spotrebiteľovi v priaznivom svetle.

Doba výroby reklamných stojanov z plexiskla

Tieto položky sa zvyčajne vyrábajú na objednávku. Čas potrebný na výrobu závisí od typu a zložitosti reklamného stojanu. Jednoduché obdĺžnikové držiaky budú hotové do jedného pracovného dňa. Výroba regálov komplexnej konfigurácie vyžaduje viac času – až jeden týždeň alebo viac.

Čas výroby je navyše ovplyvnený počtom objednaných produktov.

Reklamny Stojan z plexiskla – cena

Cena výrobkov je určená zložitosťou náčrtu, rozmermi, ako aj počtom jednotiek a zahŕňa aj dopravu klientovi. Reklamné stojany vo veľkom sú oveľa lacnejšie ako kusové objednávky.

Nezanedbateľnou výhodou reklamných a obchodných stojanov z plexiskla je ich nízka cena v porovnaní s výrobou napríklad stĺpov alebo podstavcov z iných materiálov.

Vzhľadom na dlhú dobu používania sa náklady na obstaranie reklamných stojanov z plexiskla mnohonásobne oplatia. Podľa mnohých používateľov je to jeden z najziskovejších a najpohodlnejších spôsobov umiestňovania reklamných informácií a tovaru.