Volebná urna , Urna na losy, Urna na žreby – v čom je rozdiel? Vlastnosti použitia

Volebne urny
  1. Volebná urna
  2. Urna na losy
  3. Urna na žreby

Volebná urna

Volebné urny z plexiskla sú určené nielen na hlasovanie počas volieb, ale aktívne sa využívajú aj v reklamných kampaniach, pri realizácii prieskumov verejnej mienky a na zbieranie finančných prostriedkov. Dizajn je liata krabica určitej veľkosti a tvaru so štrbinovým výrezom, aby bolo možné pohodlne vložiť hlasovací lístok, peniaze alebo vyplnený dotazník. Predpokladom je zámok alebo uzamykací prvok. Pre pohodlnú prepravu je možné výrobok doplniť držadlami.

Volebná urna je ľahká, takže sa dá ľahko prenášať alebo pripevniť na stenu alebo stojan. Sú odolné voči vlhkosti, takže pri prevádzke vonku by ste sa nemali báť dažďa. Cenné papiere, ktoré sú vo vnútri, neovplyvní počasie ani zvedavé pohľady. Pri výbere produktu je potrebné brať do úvahy formát tlačených materiálov, ktoré budú do prijímača padať. Volebné urny z plexiskla musia byť priehľadné alebo priesvitné, aby sa zabránilo falšovaniu. Na iné účely vieme vyrobiť farebné varianty matné alebo lesklé. Všetky volebné urny sú vyrobené z plexiskla.

Volebna urna

Volebna urna

Charakteristické vlastnosti materiálu:

  • vyznačuje sa vysokou životnosťou, odolnosťou voči opotrebovaniu, nárazom, teplotným rozdielom, vlhkosti a vplyvu ultrafialových lúčov.

. volebná urna vďaka svojej štruktúre môže mať akúkoľvek formu.

  • má esteticky príjemný vzhľad, ktorý sa časom nemení.
  • absolútne bezpečné pre ľudské zdravie, neuvoľňuje toxické látky.

. môžete si objednať potlač loga.

Možnosti produktu podľa spôsobu výroby:

 Lepené urny – sú prilepené lepidlom, ktoré dobre spolupracuje s plexisklom. Po zaschnutí získajú spoje a švy vlastnosti materiálu korpusu. V dôsledku toho dostaneme celý tvar volebnej urny.

Urna na losy

Urny na losy sú vyrobené z plexiskla.

Urny na losy a ich modeli sa líšia kapacitou a dizajnom. Urnu na losy vieme vyrobiť podľa Vašej osobnej objednávky. Urna na losy do tomboly Vám umožní upútať pozornosť potenciálnych kupcov, usporiadať vzrušujúce podujatie s priateľmi alebo klientmi vašej firmy. Urnu na losy si môže kúpiť každý objednávkou v našom online katalógu.

Urna na losy

Urna na losy

 Sú vyrobené z plexiskla, preto majú tieto vlastnosti:

. transparentnosť – naše výrobky sú z číreho plexiskla. Vyzerá to reprezentatívne a spĺňa presne to, načo je vyrobený.

. vysoká životnosť – pri správnom používaní bude slúžiť dlhé roky.

. môžete si u nás objednať urnu na losy z nášho online katalógu, alebo podľa Vašich individuálnych rozmerov.

. môžete si objednať potlač loga.

Tu si môžete kúpiť urnu na losy za ceny od výrobcu, bez sprostredkovateľov. Vlastná osvedčená výroba nám umožňuje ponúknuť prijateľnú cenu našich produktov, pričom vždy ručíme za ich kvalitu.

Urna na žreby

Za účelom realizácie rôznych akcií za účasti veľkého počtu ľudí sa reklamné agentúry a obchodné spoločnosti snažia kúpiť urnu na žreby. Urnu na žreby rôznych tvarov a veľkostí je možné využiť na rôzne akcie a účely:

  • na zhromažďovanie informácií o účastníkoch lotérie alebo žrebovania.
  • dary počas charitatívnych podujatí.
  • vyzdvihnutie peňažných darov na svadbách.

. na verejnom mieste napr. na výstave.

Urna na zreby

Urna na zreby

Vzhľad urny na žreby je mimoriadne dôležitý, pretože od neho závisí imidž spoločnosti. Bočné plochy a vekourny na žreby spravidla nemajú žiadnu farbu a existujú aj produkty, ktoré dostanú príjemný odtieň pri zachovaní priehľadnosti. Štrbina na papiere môže mať na stenách schránky rôznu polohu a urna na žrebymôže mať aj vertikálnu alebo horizontálnu orientáciu. Vzhľad produktu je úplne závislý od predstáv zákazníka. Sú vyrobené z plexiskla, preto majú tieto vlastnostnosti:

. transparentnosť – vyzerá to reprezentatívne a spĺňa presne to, načo je urna na žreby vyrobená.

. vysoká životnosť – pri správnom používaní bude slúžiť dlhé roky.

. premyslený dizajn

. môžete si u nás objednať urnu na žreby podľa Vašich individuálnych rozmerov.

. môžete si objednať potlač loga.

Tu si môžete kúpiť urnu na žreby za ceny od výrobcu, bez sprostredkovateľov. Vlastná osvedčená výroba nám umožňuje ponúknuť prijateľnú cenu našich produktov, pričom vždy ručíme za ich vysokú kvalitu.

Potrebujete urnu na žreby? Sme pripravení Vám ich vyrobiť, ako aj iné výrobky na objednávku v súlade so všetkými vyslovenými požiadavkami. Čas výroby závisí od pracovného zaťaženia našej výroby a množstva, ktoré potrebujete. Vašu objednávku doručíme do akéhokoľvek mesta, ktoré potrebujete, nielen na Slovensku, ale aj v rámci celej EÚ.

V našom online katalógu si môžete objednať aj iné výrobky pre Váš podnik. Uveďte počet produktov, ktoré potrebujete a pošlite nám svoju objednávku.