Weblog Plastiks® |aplikácia obsahujúca chronologicky príspevky

Štít chrání obě strany v prodejních provozech prodávajícího i kupujícího! Víme rychle vyrobit na míru ochranné kryty z plexiskla.
Samozřejmostí je i rychlá dodávka samonosných plexisklových bariér na pulty k pokladně.
Štít stačí položit na stůl. Naše kryty zabraňující šíření korona viru jsou bez nutnosti montáže.
Stačí bariéru jednoduše složit a dát na stůl a používat.

Tarcza chroni obie strony w operacjach sprzedaży sprzedawcy i kupującego! Możemy szybko wykonać niestandardowe osłony ochronne z pleksiglasu.
Oczywiście istnieje również szybka dostawa samonośnych barier z pleksiglassu do liczników do kasy fiskalnej.
Po prostu połóż tarczę na stole. Nasze osłony zapobiegające rozprzestrzenianiu się wirusa korony są odmontowane.
Po prostu złóż barierę i połóż ją na stole i użyj jej.

Štít chráni obidve strany v predajných prevádzkach predávajúceho aj kupujúceho! Vieme rýchlo vyrobiť na mieru ochranné kryty z plexiskla.
Samozrejmosťou je aj rýchla dodávka samonosných plexisklových bariér na pulty k pokladni.
Štít stačí položiť na stôl. Naše kryty zabraňujúce šíreniu korona vírusu sú bez nutnosti montáže.
Stačí bariéru jednoducho zložiť a dať na stôl a používať.

Vieme rýchlo vyrobiť na mieru ochranné kryty z plexiskla.
Samozrejmosťou je aj rýchla dodávka samonosných plexisklových bariér na pulty k pokladni. Štít stačí položiť na stôl.
Naše kryty zabraňujúce šíreniu korona vírusu sú bez nutnosti montáže.
Stačí bariéru jednoducho zložiť a dať na stôl a používať.

Každý zamestnávateľ Musí chrániť zamestnancov v práci!!!

Plastiks® jest uznanym europejskim producentem niestandardowych produktów z pleksi. W odpowiedzi na obecną sytuację zareagowaliśmy szybko i możemy dostarczyć niestandardowe osłony z pleksiglasu do twoich operacji. Możemy zapewnić ochronę Twoim klientom.
Fizyczną barierą przed rozprzestrzenianiem się infekcji kropelkami jest ścianka oddzielająca wykonana na miarę z pleksiglasu, zapewniająca zwiększoną ochronę przed wirusem koronowym.
Możemy produkować niestandardowe bariery ochronne, zwiększając ochronę przed wirusem koronowym dla liczników i kas fiskalnych w żywności. Dopasowane tarcze do sklepów i stacji obsługi zwiększają ochronę przed rozprzestrzenianiem się wirusa korony.
Produkujemy również jasne strefy oddzielania dla ludzi w zakładach produkcyjnych, przezroczyste ściany wykonane z pleksiglasu na wymiar. Ochrona liczników w aptekach z przezroczystą barierą fizyczną.
Możemy produkować niestandardowe gabloty z pleksi, które chronią żywność i towary. Oczywiście istnieją oddzielające ściany wykonane z akrylu na miarę. Wszelkie przeszkody wykonane z przezroczystego pleksiglasu zgodnie z Twoimi wymaganiami. Również przejrzysta ochrona licznika w banku dla zwiększenia ochrony. Ochrona strefy klienta. Przezroczysta ściana wykonana z pleksiglasu dopasowanego do przestrzeni biurowej, zwiększa ochronę przed wirusem koronowym.
Dopasowana ochrona przestrzeni osobistej w biurze.

Plastiks® może wykonać dowolną barierę, osłony z pleksiglasu, przeszkody wykonane z przezroczystego plastiku. Różne ścianki oddzielające barierę ochronną wykonaną z materiału pleksi. Szyte na miarę z przezroczystego plastiku. Ekrany akrylowe na zamówienie. Plastikowe ściany, wszystko według twoich wymagań.
W ten sposób zwiększ ochronę swoich klientów i pracowników przed infekcją kichania poprzez kichanie przy regularnej dezynfekcji zalecanymi środkami w celu zagwarantowania ochrony swoim pracownikom i klientom.
Ta metoda w żadnym wypadku nie zapewnia 100% ochrony przed infekcją. Daje to jednak większą pewność, ponieważ jest barierą fizyczną.

Firma Plastiks® je renomovaný evropský výrobce produktů z plexiskla na míru. V souvislosti s aktuální situací jsme promptně zareagovali a víme dodávat plexisklové štíty na míru do vašich provozů. Víme vyrábět ochranu pro vaše zákazníky a klienty. Fyzická zábrana před šířením kapénkové infekce, je oddělovací stěna na míru z plexiskla, zabezpečí zvýšení ochrany před korona virem. Víme vyrábět ochranné bariéry na míru, zvyšující ochranu před korona virem pro pulty a pokladny v potravinách. Štíty na míru do prodejen a pro čerpací stanice zvyšují ochranu před šířením korona viru. Dále vyrábíme čiré oddělovací zóny pro osoby ve výrobních provozech, transparentní stěny z plexiskla na míru. Ochrany pultů v lékárnách s transparentní fyzickou zábranou. Umíme vyrobit kryty vitrín z plexiskla na míru, které chrání potraviny a zboží. Samozřejmostí jsou oddělovací stěny z akrylu na míru. Jakékoliv překážky z transparentního plexiskla dle vašich požadavků na míru. Také transparentní ochrana pultu v bance na míru zvyšující ochranu. Ochrana klientských zón. Transparentní stěna z plexiskla na míru do kancelářských prostor, zvyšuje ochranu před korona virem. Ochrana osobního prostoru na míru v Office.
Firma Plastiks® Vám dokáže na míru vyrobit, jakoukoliv zábranu, plexisklové štíty, překážky z transparentního plastu. Různé oddělovací stěny ochranné bariéry z materiálu Plexiglass. Fyzické zábrany na míru z čirého plastu. Paravany z akrylu na míru. Plastové stěny, cokoliv podle vašich požadavků.
Zvyšte takto ochranu své zákazníky a zaměstnance před kapénkovou infekcí z kýchání při pravidelné dezinfekci doporučenými prostředky zaručeně zvýšíte ochranu svých zaměstnanců a zákazníků.

Tento způsob v žádném případě není 100% ochrana před infikováním. Dodává však větší jistotu nakolik je to fyzická zábrana.

Teraz si môžete kúpiťu násvšetky obchodné zariadenia, POS materiály a výrobky z plexiskla, čo Vám ušetrí veľa času!

Spoločnosť Plastiks®, ktorá ponúka vašim potrebám komerčné zariadenia, POS materiály a výrobky z Plexi, vám ochotne pomôže vyhnúť sa nutnosti navštíviť desiatky stránok. Poskytneširokú škálu produktov, ako sú POS, a komerčné zariadenia.
Môžete si objednať akékoľvek POS stojany a komerčné zariadenia bez toho, aby ste prerušili svojubežnú prácu tak, že nám pošlete náčrty produktu e-mailom alebo poskytnete ústne vysvetlenia telefonicky. Produkt budeme vyvíjať a vyrábať a následne odošleme obchodné zariadenia, Plexi výrobky do Vášho mesta, skladu prepravcu alebo s dodaním na uvedenú adresu. Výroba POS, ako aj komerčné zariadenia a výrobky z plexiskla cez objednávku sa uskutočňujú v čo najkratšom čase.

Naša web stránk plastiks.sk - POSM, POS materiály, Losovacie boxy, výstavné a obchodné zariadenia pôsobia na území Slovenska a Českej republiky, ako aj v ostatných krajinách EÚ. Vykonávame veľkoobchodné dodávky aj objednávky s malým množstvom POS materiálov, komerčných zariadení, výrobkov z Plexi, výstavných stojanov, mobilných stojanov.

Bez ohľadu na to, kde v tomto okamihu sa nachádzate, môžete si objednať naše produkty, čo súhlasíte, je veľmi pohodlné. Aké výhody ponúka náš internetový obchod, kde si môžete kúpiť POS materiály, vybavenie predajní, výrobky z plexiskla, výstavné stánky, mobilné stojany a iné výrobky? Najpozitívnejšou skutočnosťou je významný sortiment výrobkov a komerčných zariadení a výrobkov z plexiskla, ktoré vyrábame. Môžete navštíviť našu webovú stránku a kúpiť akékoľvek POS materiály a vybavenie pre obchodyv Bratislave, Prahe, Žiline, Trenčíne a ďalších mestách Českej republiky a Slovenska.

Potrebujete POS materiály, držiaky brožúr, stojany na tovar, Losovacie boxy, spotrebný kútik, držiaky ceny alebo výstavné stánky? Naše stránky vám pomôžu. Prítomnosť mnohých hotových riešení vám umožní vybrať si produkty s potrebnou funkčnosťou a cenou. Internetová stránka POS materiálov vyrobených firmou Plastiks® je radom ponúk pre každý vkus. Kúpiť obchodné zariadenia, POS materiály a výrobky z Plexiskla.To je dôvod, prečo u nás môžete so ziskom a čo je najdôležitejšie, pohodlne kúpiť výstavné stánky, informačné stojany, mobilné stojany.
Niekedy sa situácia vyvíja tak, že musíte naliehavo kúpiť POS materiály, POS, komerčné zariadenia alebo výrobky z plexiskla. V tomto prípade nás môžeteihneď kontaktovať prostredníctvom sekcie Kontakty. Značný sortiment výrobkov, ako sú komerčné zariadenia a výrobky z Plexiskla umožní vybrať si presne obchodné vybavenie, POS materiály a výrobky z Plexiskla, ktoré potrebujete. Objednať a kúpiť komerčné zariadenia, POS materiály, POS a výrobky z plexiskla na stránke Plastiks® môžebyť z akéhokoľvek mesta (Bratislava, Praha, Žilina, Košice, Ostrava, Trnava, atď.) a to bezopustenia areálu.
Pomocou tejto príležitosti uvoľníte svoj čas a vyriešite súbor úloh - nákup POS, komerčných zariadení, POS, POS materiálov alebo produktov z plexiskla. Výroba POS materiálov, POS, Losovacie boxy, komerčných zariadení a výrobkov z plexiskla je vyrobená z plexiskla, PETG, PP, PS, v závislosti od ich funkčného účelu.
Na týchto stránkach si môžete objednať komerčné zariadenia, POS, objednať výrobu komerčných zariadení, ako aj výrobu POS, z akéhokoľvek druhu plastov, POS, POS materiálov.

Nízka cena a vysoká rýchlosť spracovania.
Diamantový leštiaci stroj je zložité a drahé zariadenie, ale pri spracovaní veľkého množstva dielov sú náklady na leštenie minimalizované. Nízke náklady na spracovanie sú vďaka vysoko výkonnej technológii.
Rýchlosť leštenia sa zvyšuje desaťnásobne. Práca, pre ktorú potrebujete starostlivú manuálnu prácu niekoľkých remeselníkov, za pár minút vykonáva stroj v automatickom režime s minimálnou účasťou ľudí.
Pri ručnej práci nikdy nedosiahnete taký vysoký úroveň kvalitného obrábania. Kontaktovaním nás môžete urobiť objednávku na leštenie veľkého množstva produktov - v tomto prípade bude spracovanie jednej výrobnej jednotky stáť minimálne.
Zákazka sa vykoná v krátkom čase.

Plastické plasty rôznych kompozícií, vrátane polyvinylchloridu (PVC) a polystyrénu, môžu byť použité na výrobu rôznych výrobkov tepelným ohýbaním pri výrobe:

• plastový nábytok;

• reklamné predmety;

• komerčné zariadenia;

• kancelárske potreby;

• tovar pre domácnosť atď.

Tovar sa vyrába na rôzne propagačné akcie, výstavy, prezentácie, konferencie, firemnú reklamu, komerčné nehnuteľnosti a iné účely. Všetky tieto výrobky sú vyrobené z pôvodne plochého, listového materiálu, ktorý musí mať objem. A to sa dosahuje ohýbaním plastu pomocou tepelného ohybu.
Fázy výroby výrobkov s plastovým tepelným ohybom (PVC)
Trojrozmerné výrobky sú vyrobené z dvojrozmerného plastického materiálu podľa špecifického algoritmu. Ak chcete sa dostať do hotového výrobku, list plastu v prvej fáze je podrobený rozrezaniu. V prípade potreby nakreslenia obrázku (fotografie, logo, nápis, atď.) na povrch hotového výrobku, je potrebné to vykonať v druhej fáze procesu.
Poslednou fázou je samotný proces ohýbania plastických plastov. Je založený na vlastnostiach vysokomolekulových zlúčenín zmäkčiť sa pri zahrievaní. Na zachovanie štruktúry materiálu pri tepelnom ohýbaní jednostranným ohrevom by hrúbka PVC alebo PET fólie nemala presiahnuť 8 mm a polystyrénu - 5 mm.
Miesto ohybu lokálne, pozdĺž čiary, je vystavené ohrevu a po zmäkčení požadovanej oblasti sa ohýba v danom uhle. Teplota mäknutia závisí od zloženia a spôsobu výroby východiskového materiálu. Ak je teplota zahrievania prijatá správne, je pozorovaný proces ohýbania a rýchlosť ochladzovania je udržiavaná, potom po ochladení produktu zostávajú vlastnosti a vzhľad plastu nezmenené a uhol ohybu je stabilný. Pri nesprávnej technológii sa môžu objaviť plastické bubliny, zakalenie, mikrotrhliny, ako aj zníženie pevnosti alebo porušenia geometrie celého výrobku.
Tepelné ohýbacie stroje sa líšia štrukturálne a dajú sa programovať alebo ručne ovládať. V druhom prípade sa pri výrobe šarže výrobkov môžu použiť špeciálne šablóny. V našej spoločnosti sa rezanie a ohýbanie plastov vykonáva na profesionálnych zariadeniach s prihliadnutím na vlastnosti zdrojového materiálu a požiadavky na hotový výrobok.


Vlastnosti flexibilného Plexiskla
Číre alebo farebné plexisklo môže byť tiež tepelne deformované. Ako východiskový materiál je žiaduce použiť tvarované plexisklo, pretože materiál získaný extrúziou v dôsledku zahrievania poskytuje určité množstvo nepoužiteľného materiálu v dôsledku vnútorných napätí získaných počas výrobného procesu.
Pred procesom ohýbania by ste sa mali uistiť, že list je dobre vysušený, inak po ohreve sa v jeho štruktúre vytvoria bubliny. S jednostranným ohrevom počas tepelného ohybu Plexiskla maximálna hrúbka plechu má byť 10 mm. Roh ohybu môže byť priamy, geometrický alebo plavný, zaoblený, na polomere.
Pre ohýbanie plexiskla sa používajú špeciálne termické ohýbacie stroje - termodesignery. V porovnaní s manuálnou, remeselnou flexibilitou – na drôte alebo s použitím profilu a sušičky, všetky modely tepelných dizajnérov poskytujú vysokú presnosť práce a maximálnu identitu jednotlivých produktov v sérii.
Výroba plastových výrobkov na mieru.
Po mnoho rokov práce sme získali rozsiahle skúsenosti a sme schopní vyrábať širokú škálu plastových výrobkov, vrátane výrobkov na zákazku.
Ak máte záujem o individuálnu výrobu plastových výrobkov, pošlite nám požiadavku, v ktorej uvediete všetky potrebné vlastnosti výrobku - náčrt s rozmermi, typ plastu, hrúbka plastu, počet výrobkov. Čas výroby závisí od zložitosti produktu, množstva, ako aj od pracovného zaťaženia našej výroby.

Plexisklo, Plexiglass.


V niektorých sférach činnosti je tento materiál je na veľmi pokročilom štádiu, v iných je predbehnutý osvedčenými analógmi, ale tiež začína získavať popularitu. Stále častejšie sa používa plexisklo:

- V dizajnových osvetlení alebo v ich častiach - zahŕňa stropné svietidlá, reklamné stojany, difúzory, sklenené priečky, exteriérové svietidlá atď.

- V architektúre - kopuly, sklenené priečky, tanečné parkety atď.

- V vodoinštalácií – na výrobu vodovodného potrubia, výrobu vaní a spŕch, bazénov, zakázková výroba atď.

- V interiéri - umelecké inštalácie, akváriá, stoly, stoličky, panely atď.

- V obchodnej oblasti - nápisy, výklady, plastové stojany, bannery atď.

- V domácnosti - konferenčné stolíky, stolové sklo, stojany, police na knihy, chladničky, stojany na televízore, stojany na kvety a mnoho ďalšieho.

Nielen kôli tomu plexisklo ( tiež sa nazýva „akrylové sklo“) sa stalo takmer prevládajúcim skoro v každom podniku. Tak vlastne prečo mnohí s ním pracujú a nakoniec vytvárajú niečo neuveriteľné na pohľad?

Je to všetko o vlastnostiach plexiskla, tú sú jeho výhody:

- Trvanlivosť - prvý rozdiel medzi plexisklom a obyčajným sklom. Silné plexisklo nie je tak ľahké rozbiť, preto je dnes také bežné, že takéto krehké veci ako dvere, akváriá, police, atď. sú vyrobené z tohto materiálu.

- Jednoduchosť spracovania - ďalším plusom pri použití plexiskla je, že môže veľmi ľahko prijať akúkoľvek možnú formu, čo bolo impulzom pre vývoj dizajnu plexiskla. Teraz, okrem klasických foriem pravidelných geometrických tvarov, môžete nájsť asymetrické police alebo tieniace lampy úplne prekvapujúcej formy.

- Nízka hmotnosť je cnosť, ktorá poteší tých, ktorí radi robia opravy sami doma. Malá hmotnosť tohto materiálu nespôsobuje žiadne ťažkosti pri montáži výrobku.

- Veľké percento priehľadného plexiskla - je 90% úplne transparentné. Niektoré farebné výrobky z plexiskla vyzerajú jedinečne.

- Odolnosť voči vonkajším faktorom - plexisklo sa nebojí vlhkosti ani silného slnečného svetla, alebo dokonca chemickej expozície - takýto materiál je veľmi užitočný v moderných kuchyniach, miestach kde sa niečo môže vyliať.

A napriek tomu, s mnohými výhodami, existujú značné nevýhody plexiskla:

- Nízka odolnosť voči mechanickému poškodeniu - jednoducho povedané, ak takéto sklo náhodne bude poškriabané alebo spadne naň niečo ťažké, potom tento materiál, ako obyčajné sklo, môže byť silne poškodené alebo dokonca zlomené.

- Slabá odolnosť voči ohňu – odolnosť voči ohňu je u plexiskla nižšia ako u jeho jednoduchého analóga. Najlepšie by nemali byť veci z plexiskla v blízkosti sporáka alebo iného zdroja ohňa. To nevyhnutne povedie k zničeniu vecí.

Špeciálna starostlivosť - na dlhodobé udržanie produktu z plexiskla je potrebná špeciálna starostlivosť, ktorá úplne eliminuje prítomnosť tekutín s obsahom alkoholu alebo acetónu. Tieto látky vážne poškodzujú povrch skla, takže je najlepšie použiť bežné prostriedky na čistenie okien, ktoré sú bez alkoholu.

Tak tento materiál, absolútne bezpečný pre zdravie domácností, môže byť skvelou alternatívou ku obyčajnému sklu.