Spoločnosť Plastiks s.r.o. je výrobca produktov z plastov, plexiskla, PETG materiálov , na propagačné, obchodné a reklamné účely, s dlhoročnou praxou na európskom trhu.
Keďže sa už viac ako 10 rokov venujeme výrobe z plastu na zákazku, vieme naše výrobky prispôsobiť priamo na mieru našim zákazníkom (rozmery, hrúbka materiálu a pod.). Na našich webových stránkach nájdete na predaj širokú škálu produktov pre Váš obchod, predajnu alebo veľkosklad. Stojany pre reklamu alebo plastove krabice na zámok ťiež môžeme kvalitne potlačiť firemným logom alebo Vami navrhnutou grafikou.
Ďalej tiež ponúkame rezanie plastu CO2 laserom podľa Vašich požiadaviek.
Potrebujete vyrobiť stojan z plastu alebo podstavec z plexiskla do Vašej predajne alebo obchodu, ktorý ste na našich stránkach nenašli??? Kontaktujte nás !!! Budeme sa Vám snažiť plne vyhovieť a určite nájdeme riešenie práve pre Vás.
Stačí nám zaslať email na našu adresu order@plastiks.sk, priložiť Váš náčrt alebo nákres, rozmery výrobku a hrúbku materiálu. A obratom Vám dáme vedieť čo pre Vás môžeme urobiť a za akých podmienok.

Ponúkame potlač loga a obrázkov na akékoľvek povrchy:

- plast

- drevo

- kov

- textílie (akákoľvek štruktúra od pleteniny po hodváb)

- gumy

- polyetylén a podobné výrobky (napr. vrecia a tašky)

- možno tlačiť na stĺpiky a stany


Ponúkame polygrafické služby:

- vizitky

- letáky

- obálky

- formuláre

- brožúry

- štítky atď ....

Maximálny formát je A3

Zákazková Výroba Z Plexiskla!

Technické zmeny vyhradené!