Sieťotlač na tričkách, sieťotlač na tkaniny v Dolnom Kubíne

In stock
€0
Celkom s DPH €0
Objednat'

Popis produktu

Sieťotlač sa používa na tlač na textílie odlišných typov: bavlna a syntetické tkaniny, hotové výrobky a kusy. Toto je hlavná metóda tlače na tričkách, mikinách, reklamných oblečeniach, taškách atď. Navyše len táto metóda môže byť použitá na výrobky vyrobené zo syntetických tkanín s impregnáciou (bundy, vetrovky).
Špeciálne aditíva na farby umožňujú používať sieťotlač pre tlač na tričká vyrobené z elastických pletených textílií. Vďaka týmto prísadám sa pri natiahnutí trička neroztrhne obraz.
Silkscreen na tkanine môže trvať mnoho rokov bez straty kvality s náležitou starostlivosťou. Tričká nie je možné umývať veľmi teplou vodou a žehliť na zapečatenom povrchu. Pravidlá prevádzky nájdete v časti "Starostlivosť o výrobky s aplikáciou na textílie".
Upozorňujeme, že ponúkame nielen potlač na textilných výrobkoch, ale aj samotné (ready-made, alebo na zákazku šitie) produkty, ako sú tričká, čiapky, mikiny, tašky, atď Máme všetko!


Technológia maľovanie na tkaninách, potlač na tričkách

Kvalita a vzhľad výrobku s takouto aplikáciou závisí predovšetkým na použitých farbách. Existujú dva hlavné typy farieb na bázach - plastisolu a vody. Prvý pohľad vám umožňuje získať jasnejšie farby. Farby na báze vody sú menej jasné, ale sú považované za ekologickejšie. Používame oba typy farieb.Priama tlač na tkaniny plastisolovými farbami je často vybraná pre možnosť použitia rôznych špeciálnych efektov. Existujú tieto typy farieb:
Fluorescenčné - majú veľmi jasné a sýtené farby. Svieti pri UV osvetlení.
S tepelnou podporou - používa sa na vytváranie objemného, konvexného použitia.
Reflexné - farba odráža svetlo, ktoré padá naň, takže aplikácia je viditeľná, keď je osvetlená v tme.
Kovové - kovové farby s efektom zlata alebo striebra.
Sequins - obsahujú lesklé a šumivé častice.
Fosforové farby - farby akumulujúce svetlo, žiariace v tmavo zelenom svetle.Požiadavky na tlač na textilUvedomte si, že kvalitná tlač na lemované oblečenie (obleky, saká), táto podložka musí byť dobre upravená.
Táto operácia môže výrazne zvýšiť cenu aplikácie a dobu jej realizácie. Okrem toho existujú požiadavky na uzatvárateľných produktov - v oblasti aplikácie by nemali byť žiadne spoje a armatúry, tento materiál musí odolávať požadovaným teplotám a mechanickým zaťaženiam.
Naša výroba maľovanie na tkaninách sa nachádza v Leštinach, ale naši zákazníci sú vo všetkých regiónoch EU. Objednávka môže byť umiestnená na diaľku a hotové výrobky zasielame prostredníctvom dopravných spoločností do akéhokoľvek mesta.

Potlač na tričkách

Up