Tlač brožúr, Tlač reklamných brožúr

In stock
€0
Celkom s DPH €0
Objednat'

Popis produktu

Tlač brožúr

Tlač brožúr je jednou z najvyžiadanejších služieb, spolu s tlačou prospektov. Keďže brožúra je kompaktný tlačiarenský výrobok, prináša to určité pravidlá pre jej výrobu. Vykonávame tlač brožúr s krásnymi ilustráciami.

Ak máte záujem o tlač na Orave, kontaktujte spoločnosť Plastiks®. Budeme môcť realizovať všetky vaše sny o vysokokvalitných tlačiarenských výrobkoch, ktoré sa stanú jednou zo zložiek (základom) vášho úspechu!

Zakázková Tlač

Vzhľadom k tomu, že Zakázková Tlač brožúr je tak populárna služba, ako je tlač prospektov, tlačiareň spoločnosti Plastiks® ponúka výrobu brožúr ľubovoľného formátu. Brožúra je tradične malá publikácia, ktorej počet môže byť do 48 strán, spojených na zlome so sponami alebo s pružinou.

Tlač reklamných brožúr

Jednou z výhod práce s nami je možnosť objednať malý náklad. Vďaka digitálnej tlači, ktorá prináša veľmi jasné si môžeme dovoliť vytlačiť malý náklad. Okrem toho, spôsob digitálnej tlače umožňuje veľmi rýchlo vytlačiť brožúry, čo je ideálne, ak je objednávka súrna.

Vzhľadom k tomu, že tlač brožúr sa používa predovšetkým na propagačné účely, brožúra by mala byť rozlíšená prezentovateľným vzhľadom. Ak chcete vytlačiť brožúry plne v súlade s vašimi cieľmi, ponúkame služby predtlačovej prípravy.
Vďaka integrovanému prístupu, tlačiareň spoločnosti Plastiks® prináša tlač brožúr s najvyššiu kvalitu. Pracujeme s každým zákazníkom nad každým detailom a spolu dosahujeme najdokonalejšie výsledky. Ak si klient želá, vykonávame služby razenia, laminovania, aby brožúra získala rozoznateľný vzhľad.

Up