Úložné krabice

In stock
€0
Celkom s DPH €0
Objednat'

Popis produktu

Úložné krabice

Úložná krabice sú nepostrádateľné. Propagácia, zber daru, zbieranie hlasovacích lístkov atď. Všetko si vyžaduje transparentnosť krabíc, ako symbol poctivosti a otvorenosti vašich zámerov.
Plexisklo má významné výhody v porovnaní s bežným sklom: nízka hmotnosť, chemická bezpečnosť, absencia nebezpečných ostrých fragmentov pri deštrukcii, vyššiu pevnosť.
Akými spôsobmi možno vyrobiť úložné plexi krabice?

Lepenie plexiskla

Najjednoduchší spôsob výroby uložnej plexi urny a jej základných prvkov je lepenie plexiskla, pretože nevyžaduje ďalšie obrábacie a spojovacie prvky a lepidlo je transparentné. Lepenie sa vykonáva v niekoľkých fázach:
- rezanie plexi na laserovom stroji
- predbežné čistenie lepených povrchov pred nečistotami a mastnotou, ochrana lepených prvkov, napríklad samolepiacou fóliou (aby sa zabránilo poškriabaniu, vniknutiu lepidlá alebo výparov rozpúšťadla);
- príprava lepidla - akryl je extrémne citlivý na rozpúšťadlá, časť rozpúšťadla sa používa na prípravu lepidla ak nemu sa pridávajú plexisklové časti, zmes sa mieša po dobu 30 minút a infúziou počas 2 - 3 dní, používame pre lepenie plexiskla špeciálne lepidlá z EÚ i USA;
- nanesenie lepidla na povrchy, ktoré majú byť lepené držia sa po dobu niekoľkých minút, než plexisklo s aplikovanou vrstvou reaguje (kým sa neobjaví vzduchové bubliny);
- spojenie lepených dielov, ich upevnenie pod záťažou pomocou svorky alebo len pod tlakom na niekoľko hodín;
- vystavenie je možné za dobu 24 hodín po odstránení záťaže.Príprava pred ďalším použitím.
Pri lepení by mala byť venovaná zvláštna pozornosť včasnému odstráneniu prebytočného lepidla, chladenie častí, ktoré majú byť lepené (dochádza k reakcii polymerizácie lepidla s teplom, teplota by mala byť minimálna a miestnosť vybavená špeciálnym zariadením pre chladenie. Okrem toho používame zariadenia na odstraňovanie výparov rozpúšťadiel z lepiacej zóny, ktoré môžu vstupovať do reakcie s materiálom a pokaziť povrch.

Možnosti aplikácie Úložné krabice


Úložná krabica je výbornou voľbou pre umiestnenie tovaru a rôznych výrobkov v obchodoch. Okrem toho, Úložná krabica môže byť umiestnená pre predaj kvetov, použitie môže byť s vodou a uzavreté.
Veľa našich zákazníkov používa úložné krabice ako akvárium - sme pripravení poskytnúť pevné a neviditeľné spojenie.
Vďaka úložnej krabici, bude výrobok vo vašom obchode vyzerať ešte atraktívnejšie, čo zvýši váš predaj.

Up