Úložný box 500-500-V350

Číslo produktu: 19.1SK050-5
In stock
€64.89
Celkom s DPH €77.87
Objednat'

Popis produktu

Úložný box sa často používa v obchodoch a supermarketoch na vystavenie tovaru. Je to výhodné, pretožeúložný box je priehľadný, a tovar v ňom umiestnený je dobre viditeľný.

Ponúkame Vám veľký úložný box z plexiskla 500-500-M350mm vyrobený z 5,0mm plexiskla. To Vám umožní umiestniť pomerne veľký výrobok, napríklad detské hračky.
Úložný box je možné vyrobiť z farebného plastu alebo kombinovaný - priehľadný a farebný plast. To všetko závisí od želaní našich zákazníkov.

Všetky vonkajšie hrany sú leštené a bez ostrých hrán, vďaka čomu sú absolútne bezpečné. Plexisklo použité pri výrobe úložného boxu má všetky potrebné certifikáty, vrátane certifikátu pre styk s potravinami.

Ak potrebujete vyrobiť úložný box na mieru, pošlite nám požiadavku so všetkými vašimi želaniami, uveďte o koľko máte záujem - výrazne to ovplyvňuje cenu úložného boxu.

Ak potrebujete zakúpiť úložné boxy z plexiskla, pošlite nám požiadavku akýmkoľvek spôsobom, ktorý Vám vyhovuje. Tu si môžete vybrať produkty rôznych rozmerov a rôzneho tvaru. Produkty z plexiskla napr. cenovky, stojany atď. Vlastná osvedčená výroba nám umožňuje ponúkať prijateľnú cenu našich produktov, pričom vždy ručíme za ich vysokú kvalitu. Vašu objednávku doručíme do akéhokoľvek mesta, nielen na Slovensku, ale v rámci celej EÚ.

Up